KURUMSAL

İzmir'de 2008 yılında turizm seyahat acentesi olarak faaliyete başlayıp, 2010 yılında aslında turizmin bir dalı olan araç kiralama sektörüne girmiştir. Araç kiralamanın en iyisini sunmayı hedef alarak her geçen yıl filomuzu genişletiyoruz. Amacımız uygun fiyatlı bakımlı ve modelli araç kiralamanın zevkini değerli misafirlerimize sunmak. Araç kiralama sektörü turizm gibi her geçen yıl biraz daha genişlemekte fakat araç kiralarken dikkat edilmesi gereken güvenilir firmalardan bakımlı ve modelli araç almaktır.

İzmir'de günlük olarak araç kiralamanın yanında firmalara özel fiyat teklifleri ile aylık veya filo olarak hizmet vermekteyiz. Bizden fiyat almadan araç kiralamayın !

+90 0 232 388 30 33

+90 0 506 347 62 51

 Bravo Rent a Car | İzmir Filo Araç Kiralama | Bornova Oto Kiralama | Gaziemir Havalimanı Araç Kiralama, İzmir Havalimanı Araç Kiralama, Bravo Rent a Car, Brv Rent a Car, Bornova Araç Kiralama, İzmir Filo Kiralama, İndirimli Araç Kiralama, Bakımlı ve Modelli Araçlar, İzmir Filo Araç Kiralama, izmir filo araç kiralama, izmir bravo rent a car, izmir havalimanı araç kiralama, uygun fiyatlı araç kiralama, filo kiralama, günlük araç kiralama, bornova rent a car, bornova araç kiralama, izmir araç kiralama, hyundai araç kiralama, fluance araç kiralama, otomatik araç kiralama, symbol araç kiralama, linea araç kiralama...